Сьогодні
великою популярністю серед любителів книг та справжніх їх цінителів
користуються аудіо-книги. Це книги, найчастіше формату mp3, які можна
без проблем скачати та помістити на плеєр, смартфон, ай-фон тощо та
насолоджуватись книгою в дорозі, на відпочинку, а також слухати книги
під час нічних подорожей. Отже, аудіокнига -це художнійабопізнавальнийтвір, який зазвичайначитується ... Читати далі »
Ще в давнину книга вважалася знаком мудрості, розуму. Люди вчились читати, хоча раніше це було не кожному доступно. Але той, хто вмів, вважався розумною людиною. Адже читання розвиває уяву, поповнює словниковий запас, навчає. Та зараз все інакше. Нажаль з розвитком технологій занепадає книжна функція. Стрімко зменшується кількість людей, які ще й досі читають книжки не заради потреби (навчання), а для свого задоволення, розвитку. Бо ж з’явились такі речі, як телевізор, інтернет тощо. Усі ці технології це добре, але книгу вони не замінять, хоч якби це на перший погляд не здавалось. Люди перестають мислити, коли перестають читати. Бо ж відомо, що телевізор надає вже готовий для сприймання матеріал, який непотрібно осмислювати, адже це вже зробив режисер. А для того, щоб прочитати книгу, потрібно осмислити самому поданий матеріал, своєю уявою. Тож виходить, що дивлячись телевізор, нам нав’язують своє сприймання інші люди. Щоб переконати
... Читати далі »
1. Книга виникла через те, що люди почали шукати спосіб матеріалізувати свої думки, щоб передати наступним поколінням накопичені століттями знання та досвід.
Посмотреть на Яндекс.Фотках
2. У резервуарі бібліотеки індійського міста Адьяр є книги, які писалися на аркушах, виготовлених з пальмового листя, сторінки яких прикрашені золотом та дорогоцінним камінням. Посмотреть на Яндекс.Фотках... Читати далі »
Трішки цікавинок про "СЛОВО”...! А чи знаєте ви, що найдовшим словом в українській мові, яке містить
тридцять літер, є "дихлордифенілртихлорметилметан”, що означає назву
одного з пестицидів?
Згідно к "К
... Читати далі »